Witam! Pomyślałam że napisze jak zajmować się zwierzakiem na MSP
Aby wbić lvl zwierzakowi trzeba odbijać z nim piłkę (klikać na nią)
Aby zobaczyć ile zwierzak ma punktów trzeba kliknąć tutaj
Aby nakarmić zwierzaka trzeba kliknąć tutaj, zwierzaka trzeba karmić codziennie
Aby umyć swojego zwierzaka trzeba kliknąć tutaj a potem jeździć gąbką po zwierzaku
Aby popieścić swojego zwierzaka trzeba kliknąć tutaj
Zwierzak może robić też różne sztuczki, gdy zwierzak ma większy lvl może robić nową sztuczkę
Mam nadzieję że wam pomogłam :)






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz