sobota, 23 listopada 2013

Witam! Pomyślałam że napisze jak zajmować się zwierzakiem na MSP

Aby wbić lvl zwierzakowi trzeba odbijać z nim piłkę (klikać na nią)






Aby zobaczyć ile zwierzak ma punktów trzeba kliknąć tutaj










Aby nakarmić zwierzaka trzeba kliknąć tutaj, zwierzaka trzeba karmić codziennie




















Aby umyć swojego zwierzaka trzeba kliknąć tutaj a potem jeździć gąbką po zwierzaku










Aby popieścić swojego zwierzaka trzeba kliknąć tutaj 










Zwierzak może robić też różne sztuczki, gdy zwierzak ma większy lvl może robić nową sztuczkę











Mam nadzieję że wam pomogłam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz