aria978
Subskrybuj
Posty
Atom
Posty
Komentarze
Atom
Komentarze
piątek, 22 listopada 2013
Witam ! Mam hotel na MSP i zapraszam :)
Zapłata za pokój to graf lub zaproszenie znaj
Oczywiście można do tego hotelu zabrać jakąś osobę :)
Tutaj można zjeść i przyjmuje się tu klientów
Tutaj jest spa, można się tu zrelaksować i nie tylko
Tutaj jest 1pokój
Tutaj jest 2 pokój
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz