piątek, 22 listopada 2013

Witam ! Mam hotel na MSP i zapraszam :) 
Zapłata za pokój to graf lub zaproszenie znaj 
Oczywiście można do tego hotelu zabrać jakąś osobę :)

Tutaj można zjeść i przyjmuje się tu klientów


Tutaj jest spa, można się tu zrelaksować i nie tylko



















                         Tutaj jest 1pokój

















                        Tutaj jest 2 pokój

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz